Rubycon 50ML56MEFCTA8X7.5
Üretici
Üretici Parça No.
50ML56MEFCTA8X7.5
EBEE Parça No.
E81593588
Paket
Plugin,D8xL7.5mm
Açıklama
56uF 50V ±20% Plugin,D8xL7.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 50ML56MEFCTA8X7.5
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+105℃
Voltaj derecelendirilmiş50V
Kapasite56uF
Tolerans±20%
Kurşun aralığı-
Çapı8mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)7.5mm