Rubycon 500MXH180MEFC30X35
Üretici
Üretici Parça No.
500MXH180MEFC30X35
EBEE Parça No.
E81498872
Paket
Plugin,D30xL35mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
±20% 1.28A@120Hz 10mm 500V 180uF Plugin,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 500MXH180MEFC30X35
RoHS
Çalışma sıcaklığı-25℃~+105℃
Voltaj derecelendirilmiş500V
Kapasite180uF
Tolerans±20%
Ripple akımı1.28A@120Hz
Kurşun aralığı10mm
Ömür boyu @ Sıcaklık2000hrs@105℃
Çapı30mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)35mm