Rubycon 4SEV47M4X5.5
Üretici
Üretici Parça No.
4SEV47M4X5.5
EBEE Parça No.
E81952445
Paket
SMD,D4xL5.5mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
47uF 4V 51mA@10kHz ±20% SMD,D4xL5.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 4SEV47M4X5.5
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş4V
Kapasite47uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)-
Ömür boyu @ Temp2000hrs@85℃
Ripple akımı51mA@10kHz
Çapı4mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)5.5mm