Rubycon 450VXH180MEFC22X40
Üretici
Üretici Parça No.
450VXH180MEFC22X40
EBEE Parça No.
E81605327
Paket
Plugin,D22xL40mm
Müşteri No.
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
±20% 1.778A@10kHz 10mm 450V 180uF Plugin,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
RoHS
Çalışma sıcaklığı-25℃~+105℃
Voltaj derecelendirilmiş450V
Kapasite180uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)-
Ripple akımı1.778A@10kHz
Kurşun aralığı10mm
Ömür boyu @ Sıcaklık5000hrs@105℃
Çapı22mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)40mm