Rubycon 450VXH120MEFC22X30
Üretici
Üretici Parça No.
450VXH120MEFC22X30
EBEE Parça No.
E81605102
Paket
Plugin,D22xL30mm
Müşteri No.
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
±20% 1.372A@10kHz 10mm 450V 120uF Plugin,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
RoHS
Çalışma sıcaklığı-25℃~+105℃
Voltaj derecelendirilmiş450V
Kapasite120uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)-
Ripple akımı1.372A@10kHz
Kurşun aralığı10mm
Ömür boyu @ Sıcaklık5000hrs@105℃
Çapı22mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)30mm