Rubycon 450USC68MEFC22X25
Üretici
Üretici Parça No.
450USC68MEFC22X25
EBEE Parça No.
E81609157
Paket
Plugin,D22xL25mm
Açıklama
±20% 710mA@120Hz 10mm 450V 68uF Plugin,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS
RoHS
Çalışma sıcaklığı-25℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş450V
Kapasite68uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)-
Ripple akımı710mA@120Hz
Kurşun aralığı10mm
Ömür boyu @ Sıcaklık3000hrs@85℃
Çapı22mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)25mm