Rubycon 450USC560MEFC35X50
Üretici
Üretici Parça No.
450USC560MEFC35X50
EBEE Parça No.
E83724050
Paket
Plugin,D35xL50mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
Açıklama
±20% 2.88A@120Hz 10mm 450V 560uF Plugin,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 450USC560MEFC35X50
RoHS
Çalışma sıcaklığı-25℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş450V
Kapasite560uF
Tolerans±20%
Ripple akımı2.88A@120Hz
Kurşun aralığı10mm
Ömür boyu @ Sıcaklık3000hrs@85℃
Çapı35mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)50mm