Rubycon 450USC470MEFC35X45
Üretici
Üretici Parça No.
450USC470MEFC35X45
EBEE Parça No.
E83723010
Paket
Plugin,D35xL45mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
Açıklama
±20% 2.68A@120Hz 10mm 450V 470uF Plugin,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 450USC470MEFC35X45
RoHS
Çalışma sıcaklığı-25℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş450V
Kapasite470uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)-
Ripple akımı2.68A@120Hz
Kurşun aralığı10mm
Ömür boyu @ Sıcaklık3000hrs@85℃
Çapı35mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)45mm