Rubycon 420USH220MEFC22X35
Üretici
Üretici Parça No.
420USH220MEFC22X35
EBEE Parça No.
E81604309
Paket
Plugin
Müşteri No.
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
220uF 420V ±20% 1.77A@120Hz Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
RoHS
Çalışma sıcaklığı-25℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş420V
Kapasite220uF
Tolerans±20%
Ömür boyu @ Temp3000hrs@85℃
Ripple akımı1.77A@120Hz
Kurşun aralığı10mm
Çapı22mm