Rubycon 420USC470MEFCSN30X45
Üretici
Üretici Parça No.
420USC470MEFCSN30X45
EBEE Parça No.
E81611393
Paket
Plugin,D30xL45mm
Müşteri No.
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
±20% 2.5A@120Hz 10mm 420V 470uF Plugin,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
RoHS
Çalışma sıcaklığı-25℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş420V
Kapasite470uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)-
Ripple akımı2.5A@120Hz
Kurşun aralığı10mm
Ömür boyu @ Sıcaklık3000hrs@85℃
Çapı30mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)45mm