Rubycon 400MXK330MEFCSN30X30
Üretici
Üretici Parça No.
400MXK330MEFCSN30X30
EBEE Parça No.
E81582914
Paket
Plugin,D30xL30mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
1.56A@120Hz ±20% 10mm 400V 330uF Plugin,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 400MXK330MEFCSN30X30
RoHS
Çalışma sıcaklığı-25℃~+105℃
Voltaj derecelendirilmiş400V
Kapasite330uF
Tolerans±20%
Ripple akımı1.56A@120Hz
Kurşun aralığı10mm
Ömür boyu @ Sıcaklık3000hrs@105℃
Çapı30mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)30mm