Rubycon 400CFX2.2MEFC10X16
Üretici
Üretici Parça No.
400CFX2.2MEFC10X16
EBEE Parça No.
E81596219
Paket
Plugin,D10xL16mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
2.2uF 400V ±20% 32mA@120Hz Plugin,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 400CFX2.2MEFC10X16
RoHS
Çalışma sıcaklığı-25℃~+105℃
Voltaj derecelendirilmiş400V
Kapasite2.2uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)-
Ömür boyu @ Temp5000hrs@105℃
Ripple akımı32mA@120Hz
Kurşun aralığı5mm
Çapı10mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)16mm