Rubycon 385USC150MEFC22X35
Üretici
Üretici Parça No.
385USC150MEFC22X35
EBEE Parça No.
E81603691
Paket
Plugin,D22xL35mm
Müşteri No.
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
±20% 1.12A@120Hz 10mm 385V 150uF Plugin,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
RoHS
Çalışma sıcaklığı-25℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş385V
Kapasite150uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)-
Ripple akımı1.12A@120Hz
Kurşun aralığı10mm
Ömür boyu @ Sıcaklık3000hrs@85℃
Çapı22mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)35mm