Rubycon 385USC100MEFC20X30
Üretici
Üretici Parça No.
385USC100MEFC20X30
EBEE Parça No.
E81609194
Paket
Plugin,D20xL30mm
Müşteri No.
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
±20% 860mA@120Hz 10mm 385V 100uF Plugin,D20xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
RoHS
Çalışma sıcaklığı-25℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş385V
Kapasite100uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)-
Ripple akımı860mA@120Hz
Kurşun aralığı10mm
Ömür boyu @ Sıcaklık3000hrs@85℃
Çapı20mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)30mm