Rubycon 35ZL56MEFC8X7
Üretici
Üretici Parça No.
35ZL56MEFC8X7
EBEE Parça No.
E81592749
Paket
Plugin,D8xL7mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
152mA@120Hz ±20% 3.5mm 35V 56uF Plugin,D8xL7mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 35ZL56MEFC8X7
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+105℃
Voltaj derecelendirilmiş35V
Kapasite56uF
Tolerans±20%
Ripple akımı152mA@120Hz
Kurşun aralığı3.5mm
Ömür boyu @ Sıcaklık1000hrs@105℃
Çapı8mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)7mm