Rubycon 35YK2200M16X25
Üretici
Üretici Parça No.
35YK2200M16X25
EBEE Parça No.
E85114813
Paket
Plugin,D16xL25mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
2200uF 35V ±20% 1.81A@120Hz Plugin,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 35YK2200M16X25
RoHS
Çalışma sıcaklığı-25℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş35V
Kapasite2200uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)-
Ömür boyu @ Temp2000hrs@85℃
Ripple akımı1.81A@120Hz
Kurşun aralığı7.5mm
Çapı16mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)25mm