Rubycon 35USC8200MEFC30X25
Üretici
Üretici Parça No.
35USC8200MEFC30X25
EBEE Parça No.
E81603127
Paket
Plugin,D30xL25mm
Açıklama
±20% 3.47A@120Hz 10mm 35V 8200uF Plugin,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS
RoHS
Çalışma sıcaklığı-25℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş35V
Kapasite8200uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)-
Ripple akımı3.47A@120Hz
Kurşun aralığı10mm
Ömür boyu @ Sıcaklık3000hrs@85℃
Çapı30mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)25mm