Rubycon 35USC4700MEFCSN25X25
Üretici
Üretici Parça No.
35USC4700MEFCSN25X25
EBEE Parça No.
E81601910
Paket
Plugin,D25xL25mm
Açıklama
±20% 10mm 35V 4700uF Plugin,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS
RoHS
Çalışma sıcaklığı-25℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş35V
Kapasite4700uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)-
Ripple akımı-
Kurşun aralığı10mm
Ömür boyu @ Sıcaklık3000hrs@85℃
Çapı25mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)25mm