Rubycon 35USC10000MEFC30X30
Üretici
Üretici Parça No.
35USC10000MEFC30X30
EBEE Parça No.
E81604280
Paket
Plugin,D30xL30mm
Müşteri No.
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
±20% 3.59A@120Hz 10mm 35V 10000uF Plugin,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
RoHS
Çalışma sıcaklığı-25℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş35V
Kapasite10000uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)-
Ripple akımı3.59A@120Hz
Kurşun aralığı10mm
Ömür boyu @ Sıcaklık3000hrs@85℃
Çapı30mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)30mm