Rubycon 35RX3056M5X11
Üretici
Üretici Parça No.
35RX3056M5X11
EBEE Parça No.
E81591350
Paket
Plugin,D5xL11mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
56uF 35V ±20% Plugin,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 35RX3056M5X11
RoHS
Voltaj derecelendirilmiş35V
Kapasite56uF
Tolerans±20%
Çapı5mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)11mm