Rubycon 35PZA150M10X13
Üretici
Üretici Parça No.
35PZA150M10X13
EBEE Parça No.
E819367964
Paket
Müşteri No.
EDA Modelleri
ECCN
Açıklama
35V 150uF Polymer ±20% 26mΩ 2.7A@100kHz Polymer Aluminum Capacitors ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum - Polymer Capacitors
RoHS
Çalışma sıcaklığı-55℃~+105℃
TipPolymer
Voltaj derecelendirilmiş35V
Kapasite150uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)26mΩ
Ömür boyu @ Temp3000hrs@105℃
Ripple akımı2.7A@100kHz
Kurşun aralığı5mm
Çapı10mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)14.5mm