Rubycon 35PK33MEFCTA5X11
Üretici
Üretici Parça No.
35PK33MEFCTA5X11
EBEE Parça No.
E81591749
Paket
Plugin,D5xL11mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
33uF 35V ±20% 110mA@120Hz Plugin,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 35PK33MEFCTA5X11
RoHS
Çalışma sıcaklığı-25℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş35V
Kapasite33uF
Tolerans±20%
Ömür boyu @ Temp2000hrs@85℃
Ripple akımı110mA@120Hz
Kurşun aralığı-
Çapı5mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)11mm