Rubycon 35MS710MEFCTZ5X7
Üretici
Üretici Parça No.
35MS710MEFCTZ5X7
EBEE Parça No.
E81594062
Paket
Plugin,D5xL7mm
Açıklama
10uF 35V ±20% 32mA@120Hz Plugin,D5xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş35V
Kapasite10uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)-
Ömür boyu @ Temp1000hrs@85℃
Ripple akımı32mA@120Hz
Kurşun aralığı2mm
Çapı5mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)7mm