Rubycon 35MS547MEFCT58X5
Üretici
Üretici Parça No.
35MS547MEFCT58X5
EBEE Parça No.
E81592568
Paket
Plugin,D8xL5mm
Açıklama
47uF 35V ±20% Plugin,D8xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 35MS547MEFCT58X5
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş35V
Kapasite47uF
Tolerans±20%
Ömür boyu @ Temp1000hrs@85℃
Çapı8mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)5mm