Rubycon 35MS533MEFCTZ8X5
Üretici
Üretici Parça No.
35MS533MEFCTZ8X5
EBEE Parça No.
E81591467
Paket
Plugin,D8xL5mm
Açıklama
33uF 35V ±20% 65mA@120Hz Plugin,D8xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 35MS533MEFCTZ8X5
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş35V
Kapasite33uF
Tolerans±20%
Ömür boyu @ Temp1000hrs@85℃
Ripple akımı65mA@120Hz
Kurşun aralığı2.5mm
Çapı8mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)5mm