Rubycon 35MS52R2MEFC4X5
Üretici
Üretici Parça No.
35MS52R2MEFC4X5
EBEE Parça No.
E81664674
Paket
Plugin,D4xL5mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
2.2uF 35V ±20% 9mA@120Hz Plugin,D4xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 35MS52R2MEFC4X5
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş35V
Kapasite2.2uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)-
Ömür boyu @ Temp1000hrs@85℃
Ripple akımı9mA@120Hz
Kurşun aralığı1.5mm
Çapı4mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)5mm