Rubycon 35ML27MEFC6.3X5
Üretici
Üretici Parça No.
35ML27MEFC6.3X5
EBEE Parça No.
E81591894
Paket
Plugin,D6.3xL5mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
Açıklama
27uF 35V ±20% 58mA@120Hz Plugin,D6.3xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 35ML27MEFC6.3X5
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+105℃
Voltaj derecelendirilmiş35V
Kapasite27uF
Tolerans±20%
Ömür boyu @ Temp3000hrs@105℃
Ripple akımı58mA@120Hz
Kurşun aralığı2.5mm
Çapı6.3mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)5mm