Rubycon 35ML220MEFC10X9
Üretici
Üretici Parça No.
35ML220MEFC10X9
EBEE Parça No.
E81580365
Paket
Plugin,D10xL9mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
220uF 35V ±20% 360mA@120Hz Plugin,D10xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 35ML220MEFC10X9
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+105℃
Voltaj derecelendirilmiş35V
Kapasite220uF
Tolerans±20%
Ömür boyu @ Temp5000hrs@105℃
Ripple akımı360mA@120Hz
Kurşun aralığı5mm
Çapı10mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)9mm