Rubycon 350USC470MEFC30X35
Üretici
Üretici Parça No.
350USC470MEFC30X35
EBEE Parça No.
E81606568
Paket
Plugin,D30xL35mm
Açıklama
±20% 3.542A@10kHz 10mm 350V 470uF Plugin,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS
RoHS
Çalışma sıcaklığı-25℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş350V
Kapasite470uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)-
Ripple akımı3.542A@10kHz
Kurşun aralığı10mm
Ömür boyu @ Sıcaklık3000hrs@85℃
Çapı30mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)35mm