Rubycon 350LSU2200MNB51X118
Üretici
Üretici Parça No.
350LSU2200MNB51X118
EBEE Parça No.
E81586604
Paket
Bolt,D51xL118mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
Açıklama
350V 2200uF ±20% 12.18A@10kHz Bolt,D51xL118mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 350LSU2200MNB51X118
RoHS
Çalışma sıcaklığı-25℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş350V
Kapasite2200uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)-
Ömür boyu @ Temp5000hrs@85℃
Ripple akımı12.18A@10kHz
Kurşun aralığı21.8mm
Çapı51mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)118mm