Rubycon 350LSU2200MEFC51X118
Üretici
Üretici Parça No.
350LSU2200MEFC51X118
EBEE Parça No.
E85503734
Paket
Bolt,D51xL118mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
350V 2200uF ±20% Bolt,D51xL118mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 350LSU2200MEFC51X118
RoHS
Voltaj derecelendirilmiş350V
Kapasite2200uF
Tolerans±20%
Çapı51mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)118mm