Rubycon 315BXA22M16X16
Üretici
Üretici Parça No.
315BXA22M16X16
EBEE Parça No.
E81597813
Paket
Plugin,D16xL16mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
22uF 315V ±20% Plugin,D16xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 315BXA22M16X16
RoHS
Çalışma sıcaklığı-25℃~+105℃
Voltaj derecelendirilmiş315V
Kapasite22uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)-
Ömür boyu @ Temp12000hrs@105℃
Kurşun aralığı7.5mm
Çapı16mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)16mm