Rubycon 2SWZ330MR05
Üretici
Üretici Parça No.
2SWZ330MR05
EBEE Parça No.
E819569001
Paket
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
2V 330uF Polymer ±20% 4.5mΩ 3.5A@100kHz Polymer Aluminum Capacitors ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum - Polymer Capacitors
Veri SayfasıRubycon 2SWZ330MR05
RoHS
Çalışma sıcaklığı-55℃~+105℃
TipPolymer
Voltaj derecelendirilmiş2V
Kapasite330uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)4.5mΩ
Ömür boyu @ Temp2000hrs@105℃
Ripple akımı3.5A@100kHz
Çapı-
Yükseklik - Otlanmış (Max)1.9mm