Rubycon 25ZLS560MEFC8X20
Üretici
Üretici Parça No.
25ZLS560MEFC8X20
EBEE Parça No.
E81590068
Paket
Plugin,D8xL20mm
Açıklama
560uF 25V 33mΩ ±20% 775.5mA@120Hz Plugin,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 25ZLS560MEFC8X20
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+105℃
Voltaj derecelendirilmiş25V
Kapasite560uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)33mΩ
Ömür boyu @ Temp6000hrs@105℃
Ripple akımı775.5mA@120Hz
Kurşun aralığı3.5mm
Çapı8mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)20mm