Rubycon 25ZLS390MEFC8X16
Üretici
Üretici Parça No.
25ZLS390MEFC8X16
EBEE Parça No.
E85114760
Paket
Plugin,D8xL16mm
Açıklama
390uF 25V ±20% 665.5mA@120Hz Plugin,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 25ZLS390MEFC8X16
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+105℃
Voltaj derecelendirilmiş25V
Kapasite390uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)-
Ömür boyu @ Temp6000hrs@105℃
Ripple akımı665.5mA@120Hz
Kurşun aralığı3.5mm
Çapı8mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)16mm