Rubycon 25ZL330MEFC8X16
Üretici
Üretici Parça No.
25ZL330MEFC8X16
EBEE Parça No.
E81640794
Paket
Plugin,D8xL16mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
330uF 25V 56mΩ ±20% 547.25mA@120Hz Plugin,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 25ZL330MEFC8X16
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+105℃
Voltaj derecelendirilmiş25V
Kapasite330uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)56mΩ
Ömür boyu @ Temp3000hrs@105℃
Ripple akımı547.25mA@120Hz
Kurşun aralığı3.5mm
Çapı8mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)16mm