Rubycon 25WA220MEFC8X9
Üretici
Üretici Parça No.
25WA220MEFC8X9
EBEE Parça No.
E81594312
Paket
Plugin,D8xL9mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
220uF 25V ±20% 320mA@120Hz Plugin,D8xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
Kategori
Veri SayfasıRubycon 25WA220MEFC8X9
RoHS
Çalışma sıcaklığı-25℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş25V
Kapasite220uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)-
Ömür boyu @ Temp2000hrs@85℃
Ripple akımı320mA@120Hz
Kurşun aralığı3.5mm
Çapı8mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)9mm