Rubycon 25USC10000MEFCSN30X25
Üretici
Üretici Parça No.
25USC10000MEFCSN30X25
EBEE Parça No.
E83724433
Paket
Plugin,D30xL25mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
±20% 10mm 25V 10000uF Plugin,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 25USC10000MEFCSN30X25
RoHS
Çalışma sıcaklığı-25℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş25V
Kapasite10000uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)-
Ripple akımı-
Kurşun aralığı10mm
Ömür boyu @ Sıcaklık3000hrs@85℃
Çapı30mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)25mm