Rubycon 25PZA100M8X10
Üretici
Üretici Parça No.
25PZA100M8X10
EBEE Parça No.
E819301783
Paket
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
Açıklama
25V 100uF Polymer ±20% 29mΩ 2A@100kHz Polymer Aluminum Capacitors ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum - Polymer Capacitors
Veri SayfasıRubycon 25PZA100M8X10
RoHS
Çalışma sıcaklığı-55℃~+105℃
TipPolymer
Voltaj derecelendirilmiş25V
Kapasite100uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)29mΩ
Ömür boyu @ Temp3000hrs@105℃
Ripple akımı2A@100kHz
Kurşun aralığı3.5mm
Çapı8mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)10mm