Rubycon 25NW74.7MEFC4X7
Üretici
Üretici Parça No.
25NW74.7MEFC4X7
EBEE Parça No.
E81591027
Paket
Plugin,D4xL8mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
4.7uF 25V ±20% 18mA@120Hz Plugin,D4xL8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 25NW74.7MEFC4X7
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş25V
Kapasite4.7uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)-
Ömür boyu @ Temp1000hrs@85℃
Ripple akımı18mA@120Hz
Kurşun aralığı1.5mm
Çapı4mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)7mm