Rubycon 25MS54R7MEFC4X5
Üretici
Üretici Parça No.
25MS54R7MEFC4X5
EBEE Parça No.
E81664676
Paket
Plugin,D4xL5mm
Açıklama
4.7uF 25V ±20% 13mA@120Hz Plugin,D4xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 25MS54R7MEFC4X5
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş25V
Kapasite4.7uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)-
Ömür boyu @ Temp1000hrs@85℃
Ripple akımı13mA@120Hz
Kurşun aralığı1.5mm
Çapı4mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)5mm