Rubycon 25MS533MEFCT56.3X5
Üretici
Üretici Parça No.
25MS533MEFCT56.3X5
EBEE Parça No.
E81591121
Paket
Plugin,D6.3xL5mm
Açıklama
33uF 25V ±20% Plugin,D6.3xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 25MS533MEFCT56.3X5
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş25V
Kapasite33uF
Tolerans±20%
Ömür boyu @ Temp1000hrs@85℃
Çapı6.3mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)5mm