Rubycon 25MS522MEFCT56.3X5
Üretici
Üretici Parça No.
25MS522MEFCT56.3X5
EBEE Parça No.
E81592902
Paket
Plugin,D6.3xL5mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
22uF 25V ±20% 46mA@120Hz Plugin,D6.3xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 25MS522MEFCT56.3X5
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+85℃
Voltaj derecelendirilmiş25V
Kapasite22uF
Tolerans±20%
Ömür boyu @ Temp1000hrs@85℃
Ripple akımı46mA@120Hz
Kurşun aralığı2.5mm
Çapı6.3mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)5mm