Rubycon 25ML47MEFC6.3X5
Üretici
Üretici Parça No.
25ML47MEFC6.3X5
EBEE Parça No.
E81579588
Paket
Plugin,D6.3xL5mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
47uF 25V ±20% 65mA@120Hz Plugin,D6.3xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 25ML47MEFC6.3X5
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+105℃
Voltaj derecelendirilmiş25V
Kapasite47uF
Tolerans±20%
Ömür boyu @ Temp3000hrs@105℃
Ripple akımı65mA@120Hz
Kurşun aralığı2.5mm
Çapı6.3mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)5mm