Rubycon 250VXG330MEFC22X35
Üretici
Üretici Parça No.
250VXG330MEFC22X35
EBEE Parça No.
E81607043
Paket
Plugin,D22xL35mm
Müşteri No.
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
±20% 2.46A@10kHz 10mm 250V 330uF Plugin,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+150℃
Voltaj derecelendirilmiş250V
Kapasite330uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)-
Ripple akımı2.46A@10kHz
Kurşun aralığı10mm
Ömür boyu @ Sıcaklık5000hrs@105℃
Çapı22mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)35mm