Rubycon 200WXA100MEFC18X20
Üretici
Üretici Parça No.
200WXA100MEFC18X20
EBEE Parça No.
E81599700
Paket
Plugin,D18xL20mm
Açıklama
100uF 200V ±20% Plugin,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 200WXA100MEFC18X20
RoHS
Çalışma sıcaklığı-25℃~+125℃
Voltaj derecelendirilmiş200V
Kapasite100uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)-
Ömür boyu @ Temp2000hrs@105℃
Kurşun aralığı7.5mm
Çapı18mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)20mm