Rubycon 200RX3022MT810X16
Üretici
Üretici Parça No.
200RX3022MT810X16
EBEE Parça No.
E81598332
Paket
Plugin,D10xL16mm
Açıklama
22uF 200V ±20% 120mA@120Hz Plugin,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 200RX3022MT810X16
RoHS
Çalışma sıcaklığı-25℃~+130℃
Voltaj derecelendirilmiş200V
Kapasite22uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)-
Ömür boyu @ Temp2000hrs@130℃
Ripple akımı120mA@120Hz
Kurşun aralığı5mm
Çapı10mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)16mm