Rubycon 200LEX27MEFC10X16
Üretici
Üretici Parça No.
200LEX27MEFC10X16
EBEE Parça No.
E81356433
Paket
Plugin,D10xL16mm
Açıklama
27uF 200V ±20% 149mA@120Hz Plugin,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 200LEX27MEFC10X16
RoHS
Çalışma sıcaklığı-40℃~+125℃
Voltaj derecelendirilmiş200V
Kapasite27uF
Tolerans±20%
Ömür boyu @ Temp5000hrs@125℃
Ripple akımı149mA@120Hz
Kurşun aralığı5mm
Çapı10mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)16mm