Rubycon 200BXA22M10X16
Üretici
Üretici Parça No.
200BXA22M10X16
EBEE Parça No.
E81596193
Paket
Plugin,D10xL16mm
Açıklama
22uF 200V ±20% Plugin,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
Kategori
Veri SayfasıRubycon 200BXA22M10X16
RoHS
Çalışma sıcaklığı-25℃~+105℃
Voltaj derecelendirilmiş200V
Kapasite22uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)-
Ömür boyu @ Temp12000hrs@105℃
Kurşun aralığı5mm
Çapı10mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)16mm