Rubycon 200BXA100M16X25
Üretici
Üretici Parça No.
200BXA100M16X25
EBEE Parça No.
E81598017
Paket
Plugin,D16xL25mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
100uF 200V ±20% 560mA@120Hz Plugin,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Capacitors ,Aluminum Electrolytic Capacitors
Veri SayfasıRubycon 200BXA100M16X25
RoHS
Çalışma sıcaklığı-25℃~+105℃
Voltaj derecelendirilmiş200V
Kapasite100uF
Tolerans±20%
Eşdeğer Seri Direniş (ESR)-
Ömür boyu @ Temp12000hrs@105℃
Ripple akımı560mA@120Hz
Kurşun aralığı7.5mm
Çapı16mm
Yükseklik - Otlanmış (Max)25mm